Robotikos dienos renginys/ Local Robot Days event @FTDIH

(Powered by DIH² Network)

Data: 2023.05.25
Pradžia: 8:30 Pabaiga: 10:00
Vieta: Mokslininkų g. 6a, 3 aukštas

DIH2 tinklo galimybės. Andrius Plečkaitis, ATSIC
„Fotonika ir robotika: kur fotonikos produktų gamyboje pritaikomi robotai?“ Tomas Maldžius, „Workshop of Photonics“ (WOP). Diskusija
„Robotika ir fotonika: kur robotuose pritaikomi fotonikos komponentai?“ Tadas Lipinskas, „Optogama“. Diskusija
Demonstracija WOP.

Renginys nemokamas.
Registracija atsic@vitp.lt

HACK AgriFood‘21 Iššūkių laboratoriją

HACK AgriFood“ transformavosi į Iššūkių laboratoriją, kurią Inicijavo EIT FOOD. Tai ES maisto inovacijų iniciatyva, siekianti tvaresnės, sveikesnės ir patikimesnės maisto sistemos visame žemyne.

Plačiau

Robotics4EU

Tai tarptautinės kūrybinės dirbtuvės, skirtos visiems nuo robotikos sprendimų kūrėjų, vystytojų ar politikos formuotojų iki galutinių vartotojų ir visos visuomenės. Buvo siekiama didinti suinteresuotų šalių tarpusavio supratimą apie netechnologinius robotikos iššūkius.

Plačiau

EIT FOOD mokymų savaitę

Tai keturių internetinių seminarų ciklas, skirtas visiems, norintiems praplėsti savo žinias apie žemės ūkio ir maisto sektorių bei tvarią maisto vertės grandinę. Internetiniai seminarai vyko lietuvių kalba. Juos išklausiusiems dalyviams buvo įteikti skaitmeninių inovacijų centro „AgriFood Lithuania DIH“ išduodami seminarų ciklo išklausymo pažymėjimai.

Plačiau

HACK Digital Sea‘21

Tarptautinis nuotolinis trijų Baltijos valstybių organizuojamas hakatonas, skirtas skaitmeninių ir inovatyvių sprendimų, galinčių paskatinti žaliųjų uostų plėtrą, sumažinti taršą bei laivybos poveikį, išlaikyti natūralią bioįvairovę, stiprinti maisto vertės grandines, skatinti atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimą, efektyviau išnaudoti logistikos galimybes, aktyviau įtraukti visuomenę į šiuos procesus, paieškoms.

Plačiau

Kūrybinės dirbtuves: akvakultūros sektoriaus situacija ir perspektyvos

Internetinio seminaro metu dėmesys bus skiriamas akvakultūros pramonės iššūkiams, problemoms, galimiems jų sprendimo būdamas, aktualioms tendencijoms ir inovatyvių technologijų naudojimo galimybėms.

Plačiau

Agromaisto forumas

„Agromaisto forumas 2021“ pristatė naujus inovatyvius veiksmus, sprendimus ir strategijas, reikalingas Žaliojo kurso tikslams, grindžiamiems sveikesnėmis, tvaresnėmis ir teisingesnėmis maisto sistemomis, pasiekti. Forumas švietė bendruomenę apie bendradarbiavimo svarbą gerinant maisto gamybos, vartojimo ir mąstymo galimybes.

Plačiau

Konferencija Skaitmeninė Jūra 2021

Pirmąkart Lietuvos istorijoje vyks aukščiausio lygio konferencija apie iššūkius ir skaitmenines galimybes, esančias jūroje, dvejopos transformacijos kontekste. Taip pat tai vienintelis Lietuvoje ir vienas iš nedaugelio Vidurio ir Šiaurės Europoje renginių, gavusių teisę būti Europos Komisijos iniciatyvos „Europos jūros diena“ (angl. European Maritime Day) dalimi.

Plačiau

Baltic Photonics 2021 MedLife

“Baltic Photonics 2021 MedLife” is a virtual B2B (business to business) event, which focuses on medical life sciences with the aim to promote Baltic photonics and laser technologies, life science and medical research and innovations, to present them to the potential end-users and partners and to stimulate cross-sectoral cooperation in Northern Europe.

Plačiau